Репортажі з морських пляжів. Парк радянського періоду

ось така , не знаю як її назвати, гармата(???) там встановлена. А по боках — творчо оформлені гільзи від снарядів. Чомусь мені згадалась відома скульптура Вучетича «Перекуєм мечі на орала». Тут не зовсім перекуєм, але мирне використання залишків зброї присутнє (Боже, що за маячню я написала?!)

Ряд снарядів

А біля пам»ятника — невідомої мені хвойної породи  крислате дерево. Зараз же згадалось»на Севере диком», хоча правильніше було «на Юге культурном».

Дерево

А на дереві -шишки.( А на море — тучи. А тучи — как море)

Шишка

Якщо добре походити, можна знайти ще обеліск. Я так і не зрозуміла, як він пов»язаний з гарматою. Чи то автентична гармата  1941 року, чи просто так її додали до комплексу.

Пам

І меморіальна табличка.

Табличка

Все це було б навіть гарно, якби не купи сміття навколо. Я розумію, що то відпочиваючі насвинячили. Я також розумію, що місцеве самоврядування, і господарі пансіонатів, якими щедро населена Миколаївка,  могли б організовувати час від часу прибирання цього парку. Бо трохи негарно виглядає меморіал в оточенні сміття.  Як справжній парк радянського періоду: поки з райкому не подзвонять, доти і не приберем.

 

1 comment to Репортажі з морських пляжів. Парк радянського періоду

  • a.betka

    Річко, щось я пропустила вчора цей блог, коли розсилала запрошення на конкурс. Взагалі-то можна подавати декілька своїх блогів як до особистих, так і до тематичних, а в тебе їх багато 🙂 mediacamp.org.ua/buba