Бузок в Немирівському парку

Були вчора в Немирові, забігли у парк. А там є бузкова алея, де колись росло більше двадцяти різних сортів бузку. Кажуть, що його посадили для академіка Філатова, який  любив відпочивати у Немирові і навіть мав у парку щось на зразок свого будиночка. За точність інформації не ручуся, а от бузок почав розквітати:) Правда, сортів залишилось небагато, чомусь не досаджують.

 

Бузкова алея 

бузок  

 

6 комментариев Бузок в Немирівському парку

 • a.betka

  Але ж гарний який бузок! Колір дуже ніжний 🙂 Ти, Річко, я дивлюся, та ще Мандрівниця. Тобто, справжня! Що не день, то десь буваєш)

 • richka

  Дякую:) Старость меня дома не застанет:)

 • Аноним

  Ух-ты! Приветик, richka, с утречка зашла в Блокс и сразу к тебе. Красивый парк, мы туда ещё не добрались. Спросила мужа, где он, Немиров, — не знает:) Надо глянуть по атласу. А что там ещё интересного есть? А то я на какие-нибудь ближайшие выходные надумала в ботсад съездить, который большой, там, говорят, сирени всех сортов множество. А что у меня с трек-беком? Я про него и не задумывалась, его что — надо как-то активизировать вручную? Абеточка, подскажи? На Вордпрессе там один раз галочку поставил «разрешить» и он автоматом для всех постов работает…

 • richka

  pokatushki, Неимрів — якраз для таких мандрівників як ваша родина. Він за Вінницею, 40 км, а що там ще дивитись — зараз напишу. Почала ще у суботу, а тут щось в комп»ютері зламалось, тому доведеться писати наново.

  Той трекс-бекс треба активувати десь в налаштуваннях, клацнути «дозволити».Тоді я , наприклад, напишу про Немирів і в тебе в блогові буде посилання на мою замітку.

 • CUDASOV

  я ж казав що треба нарвати бузка і взяти до дому він бі на слідуючий рік ще б краще розцвів слухайте і робіть що вам кажуть

 • Катюшка

  я теж тут живу… Це дуже гарне місто… Особливо парк) Це просто чудо!!!!!