Уявні мандрівки естонською бруківкою

Смачну каву з бальзамом п"ють у кав"ярні навпроти російського консульства, але чого б ми мали туди йти ? Не в кав"ярню, а в російське консульство.

Катерина 1 теж родом з Таллінна. І ще там знімали пригодницькі фільми( про мушкетерів?)

Урочисто присягаюсь по приїзді написати щось інакше.

Наприклад, Михайло Косач, брат Лесі Українки, був викладачем університету […]

Трансміфічні проекції в ці вихідні

Під Немировом Вінницької області є Вали — скіфське городище, і вже три роки підряд там збираються художники з різних країн,щоб повправлятись з ленд-арту. Вигляд має надзвичайний — скіфські земляні вали (довжина кола 4,5 км), а в середині кола — вимальовані на снігу стародавні символи.В суботу, 21 лютого чергове малювання.

Я навряд чи щось зпроектую цього […]

А як естонське консульство знайти?

Розпач на наших обличчях важко було не помітити.

— Що, дівчата,заблудились — поцікавися черговий "хлопець" передпенсійного віку. — Рейтерська — взмолились ми. — Так ось вона….Коли ми вийшли на Рейтерську, дощ періщив уже добряче..Хотілось зайти в кав"ярню, зігрітись, заспокоїтись.А треба було шукати консульство…То тут, то там нам зустрічались групки людей перед величними будівлями,які […]

Естонське консульство.Хвалєбная пєснь..

Хто хоч раз оформляв собі візу,знає, який то клопіт, і як мало в тому приємного.Яка славна працівниця є в естонському консульстві!

Чесно, вона нам була рада як рідним ! Посміхалась, уважно перепитувала, сама виправляла в анкеті і дописувала, коли наступного дня ми з"явились туди ж з запрошеннями вже до Чехії! І не сердилась через […]

Мандрую за власним бажанням і за службовими обов"зками. Що бачу, що чую, що відчуваю — те і писатиму…